Cold Car

COLD CAR 

2000’ lerde Cold Car; izotermal ve frigorifik kasalar alanında 40 yıldan fazladır süregelen çalışmalarıyla bir rekordur. Son yıllarda Cold Car’ın teknolojideki özel uğraşları, firmayı tüm bağlılıyla bırakmayan ve bugünlere kadar büyümesinde yardımcı olan siz sayın müşterilerimize sunuldu.

Cold Car kısa süre içinde izotermik karoser ve soğutucuların üretilmesinde tartışmasız lider olarak tüm Avrupa’ya ulaştı. Teknolojinin ve yenilenmenin, dayanıklılığın ve yeterliliğin yollarını başarıyla katetti.

Yıllar boyunca deneyimin mirası olan Cold Car; karosere verdiği hizmette ve kalıcılıkta hep daha etkili olmayı başardı. En son “yenilenmeler” projesi, Cold Car’a dünyadaki üretimin zirvesinde olmasını sağlayan yeni ve dinamik bir imaj verdi.

DENEYİM VE GÜVENİLİRLİLİK
Cold Car, araştırma ve üretim safhalarında kendisiyle birlikte çalışan, hizmet ve üretimin hiç durmadan ilerlemesi ve gelişmesi için deneyim ve sinerjilerini paylaşan, üstün nitelikleri olan personele sahiptir. Cold Trading genel satış acentası müşteriye en yüksek mesleki becerilerini modern ve dinamik bir ortamda sunar.

KALİTE & SERVİS
Cold Car UNI EN ISO 9001 sertifikasına sahip bir işletmedir. Karoserlerin korunması ve idealizasyonu için Cold Car Araştırma Merkezi, CAD 3D gibi en ileri bilgi işlem teknolojilerinden yararlanır. Cold Car’ın yardım sistemi üstün yetenek

 cemafroid iso9001 AmbienteISO14001

firsat

Sizinle iletişim kurabilmemiz ve fırsatlardan haberdar olabilmek için;

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak gönderiniz

+90 232 420 3081

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Invalid Input

Invalid Input

Hatalı veya Boş

Invalid Input

Kontrol
Bu alanı boş bırakmayınız

*Sayıyı yazınız

Eurocold

Özel ürünlerinize özel çözümler için lütfen bizi arayın...

Eurocold Soğuk Hava Kasaları Ve Soğutucu Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti

Atatürk Cad. No:161 Kaynaklar

Buca - İZMİR / TÜRKİYE

Tel: +90 232 420 30 81 (Pbx)

Fax: +90 232 420 19 02